Zapisz się do naszej grupy. Odbierz darmowe szkolenie, zniżkę na sesje. Zyskaj dostęp do newslettera z wartościowym kontentem z męskiej osobowości.
Blog o fotografii biznesowej i portalach randkowych

FOTOGRAFIA I LIFESTYLE

Sesje dla KOBIET na Tindera i inne portale randkowe. Dlaczego jej potrzebujesz?

Sesje dla KOBIET na Tindera i inne portale randkowe. Dlaczego jej potrzebujesz?

Jakość ma znaczenie, nie ilość. Jakość MATCHy. Świetnym zdjęciem przyciągniesz tylko facetów z najwyższej półki. Średnim i słabym? Wszystkich. Szkoda Twojego czasu, prawda?

Sesje zdjęciowe dla kobiet na portalach randkowych, takich jak Tinder, stają się coraz bardziej popularne. Sesje te pozwalają kobietom na uwypuklenie swoich atutów i przedstawienie siebie w jak najlepszym świetle. Dlatego warto rozważyć wykonanie takiej sesji, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedniego partnera.

Jednym z powodów, dla których warto rozważyć sesję zdjęciową jest to, że pozwala ona na uwypuklenie swoich atutów. Profesjonalnie wykonane zdjęcia pozwolą Ci pokazać swoją najlepszą stronę i przyciągnąć uwagę potencjalnych partnerów. Kolejnym powodem jest to, że sesja zdjęciowa pozwala na lepsze przedstawienie siebie i swojego stylu. Dzięki temu, że zdjęcia są profesjonalnie wykonane i dopasowane do Twojego stylu, potencjalni partnerzy mogą lepiej Cię zrozumieć i zobaczyć, czy pasujecie do siebie.

Sesje zdjęciowe na portalach randkowych także pomagają kobietom wyróżnić się spośród tysięcy innych profili. Profesjonalne zdjęcia mogą przyciągnąć uwagę potencjalnych partnerów i sprawić, że Twój profil będzie bardziej atrakcyjny w porównaniu z innymi.

Kolejnym powodem jest to, że sesja zdjęciowa pozwala na lepsze przedstawienie siebie i swojego stylu. Dzięki temu, że zdjęcia są profesjonalnie wykonane i dopasowane do Twojego stylu, potencjalni partnerzy mogą lepiej Cię zrozumieć i zobaczyć, czy pasujecie do siebie.

Charakterystyka Tindera oraz dość specyficzne i przewidywalne dla płci działania w aplikacji doprowadzają do biegunowej nierówności. O czym mowa? Już tłumaczymy.


1. Na Tinderze 70% użytkowników to mężczyźni.
2. Znaczna większość mężczyzn swipe'uje częściej w prawo niż w lewo.
3. Są też tacy, którzy mając konto premium przesuwają w prawo niemal każde kobiece zdjęcie (... i nie tylko ale o tym dalej. Hasło: doniczka).
4. Kobiety znacznie rzadziej przesuwają zdjęcia w prawo.

Trochę z tym problemem poradził sobie Bumble. Szerzej o nim przeczytasz tutaj. Wracając jednak do Tindera ...

Efekt? O mamo ilu tu poje***!

Ty, moja droga, masz przy byle jakim zdjęciu ponad 100 polubień. Przy dość fajnych zdjęciach 500 polubień to nie problem. Faceci często nie mają nawet 10% Twojego wyniku! TAK! Najprzystojniejsi mężczyźni, najlepsze opisy, ciacha na tacy i mogą "wykręcić" maksymalnie 150 polubień. Czy istnieją mężczyźni na Tinderze mający ponad 1000 polubień? Nie istnieją. Czy kobiety mogą mieć ponad 1000 polubień? Proszę uprzejmie ... 6783 polubienia.

6800 polubien

Robiliśmy eksperymenty. Założyliśmy konto jako kobieta. Nasza fejkówna miała mieszkać i pracować w Warszawie. Opis? ... "a na co to komu". Fotka? Jasne! Doniczka. Jeszcze ulubiony utwór "Męskie granie" i publikujemy. Co uzyskaliśmy? 100 polubień w godzinę. Godzinę! 

Czy chcesz mieć na Tinderze facetów, którzy polubili zdjęcie doniczki? Tu dochodzimy do sedna. Jakość polubień.

Ilość zawsze nie idzie w parze z jakością. Trzeba odseparować ziarno od plew, od typów, którzy lajkują doniczki. Zjebów, którzy dają wszystko w prawo licząc na dużo matchy. Trzeba w tym wypadku użyć broni, która (niestety) działa. Faceci boją się pewnych siebie, zaradnych, pięknych kobiet. Czują się przy nich słabi, są przytłoczeni, tracą męskość. Więc nawet nie startują. Myślą, że nie mają nic do zaoferowania i odpuszczają.

Kto pozostaje? Dwie grupy facetów. Ta gorsza - pustogłowia liczące na szybki i łatwy match, dające wszystko w prawo. Nimi się nie przejmuj. Mają słabe profile, często poukrywane twarze, brak opisu lub opis, w którym brak jasnej deklaracji po co w ogóle są na Tinderze. Tych odrzucisz sama, by dokopać się do perełek.

Mój ci on! Mężczyzna przystojny, świetnie wyglądający na zdjęciach. Widać, że zainwestował czas i pieniądzę by na nich dobrze wyglądać. Zależy mu na tym. Ma także opis. Prezentuje się dobrze. Wiesz, że jest singlem, który zaangażuje się w nowy związek. Chętnie dajesz w prawo i czekasz aż się pierwszy odezwie.

Brzmi dobrze ale jak to osiągnąć?

Proste. Bądź najlepszą wersją siebie. Kobietą przebojową, piękną, paraliżującą mężczyzn. Tylko dla wybranych, dla odważnych, dla pełnych jakości i emocjonalnie gotowych na Ciebie. Bez dram, rozdrapanej przeszłości, oskarżania świata o porażkę. Zaprezentuj się na Tinderze tak jakbyś chciała złożyć CV w firmie, na której nabardziej Ci zależy. Przecież aplikując do firmy, czy składając ofertę biznesową chcesz być ABSOLUTNIE najlepszą wersją siebie, prawda? Nie zaniedbuj zatem swojego życia prywatnego. Przecież ten związek może być na całe życie, prawda?

Zainwestuj w siebie, w swój wygląd, a następnie ZDIGITALIZUJ ten wizerunek na sesji zdjeciowej dla kobiet na portale randkowe. Stylizacja, makeup, wizażystka. Odpowiednia sceneria, uśmiech i świetny fotograf. Cudowne zdjęcia, dodaj opis i działaj. Zawstydzisz przegrywów, ustawisz próg, który sięgnie tylko Twój James Bond. On tam jest też po to by poznać taką kobietę jak TY. Zatem do dzieła!